Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

27.06.2018 Засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Живи ощадливо та в комфорті»


ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ

27 червня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Живи ощадливо та в комфорті». До участі у засіданні клубу працівники районного центру зайнятості запросили Галину Урдейчук - завідуючу сектором прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Бережанської РДА .

Галина Урдейчук розкрила  поняття субсидії та умови отримання .  Вона наголосила на основних змінах , та розповіла про основні причини відмови у призначенні субсидії. А також, про те, що громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату комуналки, з 1 травня цього року повинні неухильно платити щомісячну обов'язкову частку платежу. Це обов'язково, навіть якщо у людини є частина зекономленої субсидії. При цьому субсідіанти і далі мають право використовувати зекономлені на субсидії гроші, оплачуючи в наступні місяці послуги, спожиті понад покладеної норми.

Учасниці семінару залишились задоволеними проведеним заходом, оскільки мали змогу поглибити свої знання у сфері соціальної допомоги. Вони отримали інформацію що обов’язково знадобиться при вирішенні актуальних для них питань.
 

Анонси подій

Актуальна тема