Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

14.06.2018 Cпівпраця з бюро правової допомоги


Cпівпраця з бюро правової допомоги

З метою співпраці та розповсюдження інформаційних матеріалів про безоплатну правову допомогу  відбулася робоча зустріч начальника відділу “Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру безоплатної правової допомоги – Процика Петра Богдановича з директором Бережанського районного центру зайнятості Дубінським Богданом Михайловичем.

В ході зустрічі було підписано меморандум про співпрацю, який передбачає спільну діяльність у проведенні комплексу заходів з правової освіти населення, спрямованих на підвищення правової свідомості громадян, сприяння розширенню і поширенню досвіду у сфері соціальної та правової захищеності громадян, захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян шляхом надання безоплатної правової допомоги населенню, що включає в себе надання таких правових послуг:

• надання правової інформації;

• надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

• надання допомоги в складенні заяв, скарг, позовних заяв та інших документів правового характеру;

• надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації; здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

• складення документів процесуального характеру.

За безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Бережанського бюро правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Бережани, вул. Банкова, 6; тел.: (03548) 2-39-99.
             Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

viber image
 

Анонси подій

Актуальна тема