Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

25.05.2018 Чергове засідання жіночого клубу «Берегиня»


Чергове засідання жіночого клубу «Берегиня»

25 травня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Соціально-правовий захист дітей». Профорієнтатор Надія Заремблюк, розповіла про систему  соціального-правового захисту дітей в Україні.

Україна, як і більшість держав світу, дбає про інтереси і права молодого покоління, створюючи можливості для нормального розвитку дітей у сучасних умовах і визначаючи шляхи подолання існуючих проблем, пов'язаних з негативними наслідками перехідного періоду в економіці.

         Актуальність теми обумовлюється тою увагою, яку їй приділяє суспільство на законодавчому рівні: Конституцією, законодавчими актами, комплексними програмами, нормативними документами держави по захисту прав дітей. В Україні система охорони материнства і дитинства забезпечується комплексом державних заходів.

 Саме від дітей залежать кількісні і якісні характеристики не тільки сьогоднішнього, але й майбутнього населення, його соціально-демографічна структура і соціально-психологічні особливості.

В роботах українських дослідників не виділені основні проблеми соціального захисту прав дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей і дітей, котрі знаходяться під опікою і опікунством. Також не визначені перспективи вирішення цих проблем на сучасному етапі.

Спілкування відбувалося у формі діалогу. Безробітні жінки цікавились вирішенням спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини під час розлучення батьків; позбавлення та поновлення батьківських прав, а також іншими питаннями, які пов’язані із вихованням дітей.

Надія Заремблюк зазначила: «Основною метою держави та нас самих,  є забезпечення права кожної дитини народитися здоровою, вижити і мати умови для всебічного розвитку, бути надійно ,соціально і психологічно захищеною.»
 

Анонси подій

Актуальна тема