Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ У  МАГАЗИН «СОЛОДОЩІ»

 

Одним з багатьох напрямів профорієнтаційної роботи, яку проводять фахівці служби зайнятості з молоддю, є організація професіографічних екскурсій на підприємства. Такі заходи надають можливість учням безпосередньо та більш детально ознайомитись з робітничими професіями, оцінити переваги їх отримання, на власні очі побачити реальну сучасну потребу роботодавців у робітничих кадрах.

Учні  Бережанської ЗОШ –інтернат з поглибленим вивчненням трудового навчання  03 травня мали нагоду більш детально ознайомитися з професіями продавця продовольчих  товарів, торгового представника  , відвідавши у рамках професіографічної екскурсії ФОП Бич Г.В. магазин «Солодощі» по вул. Площа Ринок.

Провідний спеціаліст районного центру зайнятості Надія Заремблюк розповіла школярам про історію виникнення професії, вимоги фаху до рівня знань та особистісних якостей людини, звернула увагу на основний зміст функціональних обов’язків, охарактеризувала процес праці. 

         Про режим праці продавців, вимоги до працівників розповіла дітям Галина Василівна. Також вона ознайомила учнів з процесом руху товару від виробника до покупця, основними правилами ефективного продажу, процес замовлення товару.

Побачили специфіку роботи магазину , де кожен із учнів  міг пересвідчитися у тому, що продавець повинен швидко та якісно обслуговувати клієнтів, даруючи клієнтам хороший настрій. Від  культури обслуговування,  не тільки залежить настрій відвідувачів, а й сума виручки від реалізованої продукції. Як неодноразово зазначалося, потреба у продавцях на ринку праці постійна і має тенденцію до зростання, тому ймовірність працевлаштування – дуже висока .

Школярі отримали буклети з описами професій, порадами щодо того, як правильно обирати фах та почули чимало корисної та потрібної інформації, яка допоможе їм вірно обрати професійний шлях.
 

Анонси подій

Актуальна тема