Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗасідання клубу «берегиня» на тему: «Роль жінки у сучасному суспільстві»

Сьогодні відбувається своєрідна еволюція ролі жінки в суспільстві. Її більше не задовольняє традиційна роль домогосподарки, і вона прагне стати матеріально незалежною від чоловіка, відкриває свою власну справу або будує кар’єру і досягає успіху.

Для деяких жінок особливо важливим постає питання: шлюбу та сім’ї. Цей вибір є закономірністю сучасного суспільства і залежить виключно від жіночого менталітету. Такі люди потребують допомоги, тому спеціалісти служби зайнятості прикладають багато зусиль, щоб жінки отримували максимум інформації про вакансії, можливості професійної підготовки і перепідготовки, про залучення жінок до самозайнятості. Все це сприяє підвищенню у жінок самооцінки, мотивації до праці, самореалізації та в кінцевому результаті - працевлаштуванню.

27 квітня у Бережанському районному центрі зайнятості проведено чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему: «Роль жінки у сучасному суспільстві» за участю районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бережанської районної державної адміністрації Олесею Олексишин-Шкільна

Мета заходу – допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та сприяння профілактиці депресії шляхом надання жінкам психологічної підтримки, підняти їх самооцінку. допомогти визначити свої сильні сторони.

Тренінг проходив в інтерактивному режимі з використанням міні-лекцій, групових обговорень, індивідуальної роботи . В процесі жвавої дискусії учасники семінару обговорили питання становлення жінки у кар’єрі та якості, які необхідні, щоб досягти успіху; дискутували про те, як досягнути балансу між роботою та сім’єю; позитивного ставлення до різних ситуацій, для запобігання розвитку різних психологічних станів.

Жінки поділились власним життєвим досвідом та особистим баченням різноманітних життєвих ситуацій. Проведений захід викликав у присутніх лише позитивні враження: «Ніби все в моєму житті є, але всередині мене непомітно для оточуючих був якийсь душевний крик, багато запитань, на які я шукала правильні відповіді. Цей захід був наповнений своєрідною атмосферою, що , можна сказати, я ніби прокинулась . З’являлося нове розуміння себе як жінки, матері, дочки, подруги, колеги.
 

Анонси подій

Актуальна тема