Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

27.04.2018 Профорієнтаційні заходи з учнями 8-11 класів та педагогами загальноосвітніх шкіл міста Бережани


Профорієнтаційні заходи з учнями 8-11 класів та педагогами

загальноосвітніх шкіл міста Бережани

 

З метою мотивації молоді до вибору актуальних та сучасних професій, провідним фахівцем з профорієнтації Надією Заремблюк  у продовж тижня проведено профорієнтаційні заходи з учнями 8-11 класів та педагогами  загальноосвітніх шкіл міста Бережани .

25.04.2018 року проведено Акцію «Випускник» у Бережанській ЗОШ № 2.

26.04.2018 року проведено профінформаційний груповий захід для молоді в тому числі учнівської у Бережанській ЗОШ № 1, та профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді у Бережанській ЗОШ № 3.

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходів, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен .

Діти дізналися про сучасні методики, за допомогою яких можна визначити про свої схильності до тієї чи іншої професії, безкоштовно пройти тестування  в центрі зайнятості та на платформі Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри.

 Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

25.04. 2018 року   було проведено профінформаційний семінар для працівників закладів освіти у Бережанській ЗОШ № 1. На семінарі  розглянули питання удосконалення профорієнтаційної роботи,  взаємодією школи та служби зайнятості.. Метою заходу було надання педагогам інформації , щодо професійного самовизначення учнів, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, а також популяризація робітничих професій та професій майбутнього.

Дещо детальніше зупинилась на організації роботи з професійної інформації школярів , роль психолога та соціального педагога у професійному визначенні школяра. Важливим є і те питання , яке стосується конструктивної взаємодії фахівців , які працюють у різних професійних напрямках  у середині школи.

А також, цього тижня  відбувся  ярмарок професій у Бережанській ЗОШ №3.

Успіх людини на ринку праці залежить від обраної нею професії, яка розкриває для кожного з нас шляхи самовдосконалення, надає можливість всебічного розвитку та сприяє здійсненню життєвих планів. Щоб не помилитись у виборі майбутньої професії, ми радимось з батьками, знайомими, друзями, вчителями. Не залишається без відповідної уваги і наш центр зайнятості, фахівці якого надають кваліфіковану допомогу у вирішенні цього питання. В роботі заходу прийняли участь представники  наступних професій: пожежник-рятувальник, лікар, медична сестра, військовослужбовець .      

 
 

Анонси подій

Актуальна тема