Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну АКЦІЯ ВИПУСКНИК ДЛЯ УЧНІВ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

 

З метою формування професійної спрямованості учнівської молоді,  19 квітня фахівець Бережанського районного центру зайнятості провела акцію «Випускник»  для учнів  10-11 класів Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення трудового навчання на тему «На порозі дорослого життя».

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен .

Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів. Діти мали змогу ознайомитись із платформою державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри. Як знайти своє покликання. Дізналися про сучасні методики, за допомогою яких можна дізнатися про свої схильності до тієї чи іншої професії.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Фахівець  центру зайнятості відчула потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.
 

Анонси подій

Актуальна тема