Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДень відкритих дверей Бережанського агротехнічного інституту

12 квітня провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центу зайнятості Надія Заремблюк відвідала День відкритих дверей Бережанського агротехнічного інституту. Вона виступила перед старшокласниками шкіл Бережанського і Козівського районів та м. Козови та запропонувала допомогу в профорієнтації, адже усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар’єрного і професійного зростання. Учням було запропоновано скористатись послугами центру зайнятості та рекомендовано пройти тестування на платформі профорієнтації Державної Служби Зайнятості.

Під час заходу учнів ознайомили, з історією, науковою діяльністю та спеціальностями, які можна отримати, у даному навчальному закладі. Про систему підготовки фахівців у навчальному закладі розповіла Степанія Білик, перший заступник директора, кандидат технічних наук, доцент.

Разом з науковцями НУБІП України в інституті ведуться наукові дослідження. Щорічно в інституті проводяться науково-практичні студентські конференції. Постійно ведеться робота з організації стажування студентів за кордоном. Студенти набувають практичні навики у фермерів Швейцарі, Австрії, Канади, США, Голландії. Художньо-естетичні надбання та смаки студенти мають змогу реалізувати, відвідуючи художні гуртки. В інституті займається аматорський хор, духовий оркестр, танцювальний та вокальні колективи. Любителі спорту мають можливість відвідувати спортивні секції, в інституті їх аж десять. Пріоритетними є секції футболу, тенісу, волейболу, легкої атлетики.

Далі для школярів було проведено екскурсію навчальним закладом, діти відвідали лекційні аудиторії, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотеку, читальний зал.

Зустрічі, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до студентської родини інституту. 
 

Анонси подій

Актуальна тема