Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну ПРОФІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

У БЕРЕЖАНСЬКІЙ ЗОШ-ІНТЕРНАТ

29 березня 2018 року фахівцем з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості  проведено профінформаційний семінар для працівників закладу освіти у  Бережанської ЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням трудового навчання . На семінарі  розглянули питання удосконалення профорієнтаційної роботи,  взаємодією школи та служби зайнятості.. Метою заходу було надання педагогам інформації , щодо професійного самовизначення учнів, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, а також популяризація робітничих професій та професій майбутнього.

Дещо детальніше зупинилась на організації роботи з професійної інформації школярів , роль психолога та соціального педагога у професійному визначенні школяра. Важливим є і те питання , яке стосується конструктивної взаємодії фахівців , які працюють у різних професійних напрямках  усередині школи.

А також , Надія Заремблюк наголосила , що  не варто забувати і про можливості дистанційно пройти онлайн-курси «Prometheus» на різну тематику та Платформу Державної Служби Зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема