Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЯрмарок вакансій. Крок у майбутнє

У рамках Тижня кафедри економіки підприємства 28 березня 2018 р. для студентів і випускників факультету «Економіки і природокористування» організовано Ярмарок вакансій за участю провідного фахівця з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Бережанського районного центру зайнятості Надіїї Заремблюк;

Мета заходу – сприяння зайнятості студентів і випускників, формування у них навиків побудови професійної кар’єри, ознайомлення із шляхами та методами пошуку роботи, правилами поведінки на співбесідах, тенденціями на ринку праці, налагодження співпраці з роботодавцями.

Ярмарок вакансій – це можливість для студентів та випускників дізнатись про кадрові потреби бізнесу, ознайомитися з тенденціями ринку праці, вимогами роботодавців, необхідними компетенціями сучасного спеціаліста, критеріями відбору персоналу, і звичайно ж, отримати максимум корисної інформації щодо потенційної роботи, стажування, практики. А для роботодавців – це можливість презентувати своє підприємство, проінформувати студентів про умови проходження практики в компанії, програми стажувань, вільні вакансії, поділитися власним досвідом побудови професійної кар’єри, сформувати кадровий резерв.
Надія Заремблюк проаналізувала сучасний стан і тенденції розвитку ринку праці району, ознайомила з інформацією про потребу в кадрах по спеціальностях і спеціалізаціях, розкрила вимоги роботодавців, проінформувала студентів-випускників про вакансії, пропоновані підприємствами, організаціями, установами і фірмами різної форми власності. Вона також надала корисні рекомендації з техніки пошуку роботи та ґрунтовні консультації по складанню успішного резюме.
Студенти-випускники отримали друковані інформаційні матеріали з навчання правил пошуку роботи, складанню резюме, умінню вести переговори, самопрезентації.
 

Анонси подій

Актуальна тема