Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо реалізації соціального проекту «Всеукраїнський правовий диктант»


Щодо реалізації соціального проекту

«Всеукраїнський правовий диктант»

 

З метою підвищення рівня правової обізнаності та правової культури громадян України у 2018 році реалізується соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант» (далі – Проект), призначення якого дослідити рівень правової грамотності населення, виявити найбільш гострі проблеми у сфері правової обізнаності, а також мати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права.

У зв’язку з цим просимо долучитися до реалізації Проекту та сприяти проведенню заходів.

Більш детальну інформацію можна отримати в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області. Контактна особа: Вовк Тетяна Василівна – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тел. роб. 25-49-38, тел. моб. 0673518089.

При наявності технічної можливості, також просимо транслювати відеоролик Проекту та розміщувати іншу інформацію, яка буде надаватися Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області.

Також просимо розмістити інформацію наступного змісту:

«Всеукраїнський правовий диктант 2018

«Всеукраїнський правовий диктант» унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, а також дати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права.

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у «Всеукраїнському правовому диктанті», який одночасно буде проходити в 24-х областях України.

Проект підтримують такі міста, як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Маріуполь, Рівне, Чернігів, Тернопіль, Житомир та інші.

«Всеукраїнський правовий диктант» – унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.

За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.

Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов.

«Правові диктанти, з одного боку, є зрізом правових знань суспільства, з іншого – важливою складовою підвищення правової культури, без якої неможливі позитивні зміни в нашій країні», – Ахтем Сеітаблаєв, Генеральний директор ДП «Кримський дім».

#правовийдиктант #els».

Відеоролик проекту за посиланням: https://1drv.ms/v/s!AhZCcoFzX8zwr4ApylsBiazDgq47KA

 

 

 

Начальник управління                                                                                            Е.С. Кольцов
 

Анонси подій

Актуальна тема