Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

23.03.2018 Круглий стіл у центрі зайнятості


Круглий стіл у центрі зайнятості

Бережанський районний центр зайнятості інформує про те, що 23 лютого 2018 року  відбувся круглий стіл на тему: «Підвищення соціальної відповідальності бізнесу – запорука зростання зайнятості»

           Запрошені:

Головний державний інспектор відділу з питань додержання Законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області – Погаратий Андрій Львович

Головний спеціаліст – інспектор з питань праці Бережанської міської ради – Щербань Павло Зіновійович

Роботодавці

          

            На круглому столі було висвітлено  переваги легальної праці та бізнесу як для роботодавців, так і для працівників. Погоджуючись працювати без належного оформлення, людина, перш за все, шкодить сама собі. Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на життя людини. Тому оформлення трудових відносин у встановленому чинним законодавством порядку і офіційне отримання заробітної плати - це державний захист громадян від незаконного звільнення, безпечні і здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок. Крім того, це гарантія одержання пенсії в майбутньому.

Саме соціальна відповідальність повинна бути першоосновою будь-якої діяльності.  Роботодавцям пояснили норми оформлення трудових відносин на сьогоднішній день, переваги легального працевлаштування та відповідальність за порушення законодавства у сфері зайнятості.

Фахівцями центру зайнятості проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців та безробітних щодо ведення соціально-відповідального бізнесу,  щоб донести важливість легалізації заробітної плати для отримання в подальшому пенсії та інших соціальних гарантій. Це сприятиме побудові цивілізованих відносин, що є запорукою підвищення економіки країни та соціальної захищеності населення.

Начальник відділу

взаємодії з роботодавцями                                               Галина Тимошенко
 

Анонси подій

Актуальна тема