Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

23.03.2018 День відкритих дверей на виробництві


День відкритих дверей на виробництві

Бережанський районний центр зайнятості  інформує про те, що 23 березня  2018 року  проведено  День відкритих дверей на виробництві у Приватного підприємця Музички М.М. міні-пекарня «Місце щасливих людей», за участю представників районного центру зайнятості та  безробітних.

Зазначений захід був спрямований на популяризацію робітничих професій, що користуються попитом на місцевому ринку праці, зокрема пекаря, укладальника-пакувальника, продавця продовольчих товарів.

День відкритих дверей на виробництві як форма профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитися   із професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися із професіоналами.

За словами безробітних, захід був дуже цікавим, адже можна було дізнатися про застосування сучасного обладнання та прогресивних технологій виробництва. А головне- цей захід був корисним, особливо для тих, хто вагався стосовно свого вибору.

         Тож служба зайнятості всіляко намагається допомогти людині в обранні виду професійної діяльності, котрий найбільш повно відповідає кожній окремій особистості та вимогам сучасного ринку праці.

В.Кузів, провідний фахівець  відділу взаємодії з роботодавцями Бережанського РЦЗ
 

Анонси подій

Актуальна тема