Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК ДЛЯ УЧНІВ 9-А КЛАСУ БЕРЕЖАНСЬКОЇ ЗОШ  I-IIIСТУПЕНІВ №1

6 березня 2018 року фахівцем Бережанського районного центру зайнятості організовано профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 9-А класу Бережанської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №1.  Метою заходу було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, а також популяризація робітничих професій та професій майбутнього.

«Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина у своєму житті, це друге її народження. Від того, наскільки влучно вона обере свій життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві вона буде посідати. Відомий український письменник і філософ Григорій Сковорода , який вважав , що лише праця за покликанням може принести людині щастя. Саме тому служба зайнятості розширює уявлення випускників шкіл щодо робітничих професій, які є досить актуальними та потрібними», - сказала профорієнтатор Бережанського районного центру зайнятості Надія Заремблюк.

Кожна людина народжується з певними здібностями, схильностями до певного виду професійної діяльності. Значення інтересів у житті людини велике: вони спонукають набувати знання, пізнавати світ, допомагають долати труднощі. Все своє життя людина може шукати відповіді на запитання «Хто Я?» , «Що мене цікавить найбільше?». Тому було досліджено коло професійних інтересів. Школярі ознайомились з послугами служби зайнятості та актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі, перспективами працевлаштування після навчання. А також, ознайомлені із платформою державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, перегляд відеороликів про професії.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема