Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

05.03.2018 Запрошуємо бджолярів на навчання!


Запрошуємо бджолярів на навчання!

Обласна служба зайнятості разом із Агрохолдингом «МРІЯ» запрошують  пройти навчання або ж підвищити кваліфікацію за професією «Бджоляр»  та отримати старт для власної справи. Якщо ви маєте пасіку або ж давно мрієте повязати своє життя із бджолярством, то не проґавте можливість безкоштовно отримати професійну освіту.

Курс передбачає здобуття теоретичних знань та практичних навиків.  Після завершення навчання та здачі іспиту слухачі отримають свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за професією «Бджоляр». Організовується навчання за двома напрямами:

-         професійне навчання зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку в базових центрах зайнятості. Для цієї категорії людей передбачене фінансування витрат на навчання, проживання, проїзд, а також отримання допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи;

-         отримання ваучера на перепідготовку чи підвищення кваліфікації. Мають можливість скористатись ваучером зайняті особи, які мають професійно-технічну освіту, віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. Вартість ваучера, яку покриває обласна служба зайнятості, встановлюється в межах вартості навчання, але не перевищує 17620 грн.    

Головною умовою направлення безробітних на профпідготовку є подальше працевлаштування або зайняття підприємницькою діяльністю у даній сфері.

Агрохолдинг «МРІЯ» готовий допомогти безкоштовно отримати знання пайовикам Компанії або членам родин  пайовиків, які готові працювати у сфері бджолярства, але не підпадають під вище згадані вимоги.  Так, на конкурсній основі буде визначено людей, які зможуть отримати професію «Бджоляр», а покриття витрат на навчання візьме на себе Агрохолдинг «МРІЯ».  Участь у навчанні можуть брати охочі із Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської областей.

Крім того, Компанія готова підтримати ініціативних, готових працювати і розвиватись у сфері бджолярства. Так, після проходження навчання Агрохолдинг зможе надати пайовикам,  особам, які проживають у районах, де Компанія обробляє землі та учасникам АТО вулики для старту власної справи, а також для розширення уже наявної пасіки. Крім того, у рамках підтримки кооперативного руху, пасічникам, які готові обєднатись у кооператив, буде надано причіп та модулі на вивезення пасік на запилення.

Якщо ви хочете отримати свідоцтво державного рівня про отримання професії або підвищення кваліфікації «Бджоляр», а також набути  безцінний досвід та знання від провідних спеціалістів галузі, звертайся у відділ організації профнавчання обласного центру зайнятості за адресою: м. Тернопіль, вул. Текстильна 1б, тел. (0352) 525557, Наталія Брич, тел. 0978536869 або ж за деталями до представника Агрохолдингу «МРІЯ»  -  Василя Мартюка, тел. 067 4134296.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема