Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

27.02.2018 Профорієнтаційний урок для учнів 8-9 класів Бережанської школи-інтернат


 ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК ДЛЯ УЧНІВ 8-9 КЛАСІВ

БЕРЕЖАНСЬКОЇ ЗОШ-ІНТЕРНАТ

26 лютого 2018 року фахівцем Бережанського районного центру зайнятості організовано профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 8-9 класів Бережанської комунальної ЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням трудового навчання. Метою заходу було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, а також популяризація робітничих професій та професій майбутнього.

«В наш час молодь керується престижністю професії, а наскільки обраний фах затребуваний роботодавцями – в розрахунок не приймається. Саме тому служба зайнятості розширює уявлення випускників шкіл щодо робітничих професій, які є досить актуальними та потрібними», - сказала профорієнтатор Бережанського районного центру зайнятості Надія Заремблюк.

Захід проходив весело і жваво, діти дізнались про світ професій, активно приймали участь. Школярі ознайомились з послугами служби зайнятості та актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі, перспективами працевлаштування після навчання. А також, ознайомлені із платформою державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Фахівець центру зайнятості відчув потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.
 

Анонси подій

Актуальна тема