Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАКЛИКАЛИ ДУМАТИ ПРО

МАЙБУТНЄ ТА ПРАЦЮВАТИ ЛЕГАЛЬНО

 

22 лютого 2018 року в приміщенні Бережанського районного центру зайнятості проведено семінар з безробітними  на тему: «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту». Запрошені:

Андрій Погаратий- головний державний інспектор відділу з питань додержання Законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області.

Павло Щербань-головний спеціаліст – інспектор з питань праці Бережанської міської ради –

Марія Наконечна -начальник Бережанського об’єднаного управління пенсійного фонду України -

Петро Процик - начальник Бережанського бюро правової допомоги .

 Під час семінару було висвітлено  переваги легальної праці. Адже погоджуючись працювати без належного оформлення, людина, перш за все, шкодить сама собі. Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на життя людини. Тому оформлення трудових відносин у встановленому чинним законодавством порядку і офіційне отримання заробітної плати - це державний захист громадян від незаконного звільнення, безпечні і здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок. Крім того, це гарантія одержання пенсії в майбутньому.

Саме соціальна відповідальність повинна бути першоосновою будь-якої діяльності.  Спілкування відбувалося у формі діалогу. Безробітні цікавились в яких ситуаціях можна звернутись, які документи потрібно для звернення до центру правової допомоги, фактичну адресу та контакти центру правової допомоги.

 А також, доведена інформація про систему соціального страхування на Україні, про нововведення в пенсійному законодавстві України. Громадянам передпенсійного віку надана інформація про порядок звернення до Пенсійного фонду та порядок представлення документів для оформлення та нарахування пенсій.

Директор районного центру зайнятості Богдан Дубінський зазначив, що реалії сьогодення свідчать, що про пенсію слід думати замолоду, тому в процесі пошуку роботи та подальшого працевлаштування - важливим є забезпечення гідної праці із справедливими доходами, застеріг безробітних від «тіньової» заробітної плати (так званої зарплати в конвертах), вказав на її наслідки, адже ця проблема стосується не лише конкретної особи, але і є носієм суспільної небезпеки для суспільства загалом.

Присутні брали активну участь в обговоренні питань працевлаштування та майбутнього пенсійного забезпечення. Підводячи підсумок звернуто увагу на важливості легальної зайнятості громадян, так як майбутня пенсія залежить від оформлення трудових відносин згідно норм чинного законодавства

 

Заступник директора

– начальник відділу

надання соціальних послуг                                                                                                 Г.М.Лехняк

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема