Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

21.02.2018 Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України


 СЕМІНАР З ОРІЄНТАЦІЇ НА СЛУЖБУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ.

21 лютого у Бережанському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета заходу – проінформувати присутніх щодо умов комплектування Збройних Сил  військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.

Директор районного центру зайнятості Богдан Дубінський зазначив, що контрактна служба – це один із видів легального працевлаштування в нашій країні,  яка забезпечує гідну працю із справедливими доходами та перспективою розвитку.

Провідний спеціаліст відділення комплектування Бережанського ОМВК Михайло Леськів ознайомив присутніх на семінарі безробітних чоловіків з порядком відбору громадян на військову службу до ЗСУ за контрактом та умовами проходження служби, вимогами до претендентів на військову службу, процедурою відбору громадян, умовами проходження військової служби за контрактом, матеріальним забезпеченням та соціально-правовим забезпеченням військовослужбовців і перспективами кар’єрного  росту.

Присутні задавали багато питань стосовно мобілізації, соціальних гарантій учасників АТО, грошового забезпечення. Більшість з чоловіків серйозно замислились над питанням служби в Збройних Силах України.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема