Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну?

ВИЇЗНИЙ ЗАХІД В САРАНЧУКІВСЬКІЙ ОТГ

8 лютого 2018 року директор Богдан Дубінський разом з фахівцями Бережанського центру зайнятості спільно з соціальними партнерами, а саме представниками Марією Наконечною - начальником Бережанського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України та Ігорем Соломком - начальником Управління соціального захисту населення проведено виїзний захід у Саранчуківській територіальній об’єднаній громаді. Працівників громади та жителів села ознайомили з послугами Державної служби зайнятості: допомога у працевлаштуванні, питання створення нових робочих місць, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації мешканців громади, у тому числі і за сприянням центру зайнятості.

На зустрічі обговорили питання співпраці у напрямку організації громадських робіт, проведення профорієнтаційних заходів для різних категорій населення.

Учасники заходу разом з головою громади Володимиром Петровським відвідали Геріатричне відділення Територіального центру для перестарілих, розташований на території ОТГ і Саранчуківську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За результатом зустрічі була укладена угода про співпрацю між Бережанським центром зайнятості та Саранчуківською об’єднаною територіальною громадою. Метою якої є надання інформаційної, консультаційної та правової допомоги з питань зайнятості населення, організація заходів, спрямованих на підвищення мотивації до праці та попередження безробіття серед жителів громади, прийняття участі в організації спільних заходів.
 

Анонси подій

Актуальна тема