Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

11.01.2018 Коляда у центрі зайнятості


Коляда у центрі зайнятості

10 січня 2018 року до Бережанського районного центру зайнятості завітали з Різдвяними колядками учні Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Учні дали можливість неначе прокинутись з довгого сну, зрозуміти , що вони є Дітьми найбільшого Володаря –Небесного Батька. Це знання додавало іще більшої снаги іти життям, несучи своїм ближнім сяючу посмішку подаровану Ангелом. З поверненням усмішки на обличчя повернулася і радість у серцях. А з нею і розуміння справжнього Різдва- радісного ділення із своїм ближнім- близьким чи далеким частинкою своєї душі. Діти  прославляли  пришестя у світ Спасителя, який показав єдиний шлях до справжнього щастя – через любов до ближніх, відкрив двері милосердю та жалю.

По завершенню концерту, фахівець з профорієнтації Надія Заремблюк провела екскурсію центром зайнятості, ознайомила учнів з сучасним ринком праці, актуальними професіями. Учні отримали профорієнтаційні буклети з описом робітничих професій, а також переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, щоб зорієнтуватись у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?».

Директор центру зайнятості Богдан Дубінський побажав усім здоров'я й добробуту в сім'ях, та затишку в оселях, мирного неба над головою. А також сказав: «Нехай кожна посмішка, яку ми подарували дітям принесе і нам радість!»
 

Анонси подій

Актуальна тема