Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАВЧАННЯ НА КУХАРЯ  ШЛЯХОМ ВИДАЧІ

ВАУЧЕРА ТА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НЕФОРМАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

 

Центр зайнятості має можливість організувати професійне навчання кухонних працівників.

Для працюючих громадян навчання може бути організоване шляхом видачі ваучерів особам  старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, страховий стаж яких не менше 15 років та мають професійно-технічну освіту.

 На підставі ваучера особи можуть пройти:

- перепідготовку за професією «кухар» (5122). Навчання здійснюється професійно-технічними навчальними закладами України, підприємствами, установами, організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг;

- . підвищення кваліфікаційного рівня кухарів;

 - підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення. Термін навчання залежно від мети і складності навчання становить від 3 днів до 3 місяців. Станом на сьогодні можемо запропонувати

підвищити кваліфікацію кухарям на  курсах цільового призначення за напрямами «Організація харчування дітей дошкільного і шкільного віку у навчальних закладах» (термін навчання 15 днів) в ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» (орієнтовний навчальний план додається),

 «Організація харчування дітей в загальноосвітніх школах»  (термін навчання 3 або 5 днів) в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.  Після успішного завершення курсів слухачі отримують відповідне посвідчення.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом. Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

       Крім цього, служба зайнятості здійснює роботу з підтвердження професійної кваліфікації для осіб, які мають відповідні знання, уміння та навички за результатами неформального навчання за професією «кухар» (3-6 розряди) у визначених навчальних закладах, а саме в Одеському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти ДСЗ. За результатами підтвердження кваліфікації видається свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації. Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця.

За більш детальною інформацією просимо звертатися  у Бережанський районний центр зайнятості за адресою: м. Бережани, вул. Л. Українки, 16, тел. (0248) 2-14-87, 2-25-31, 2-19-90.

 

 

 

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема