Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДень відкритих дверей Бережанського агротехнічного інституту

8 листопада учні старших класів Бережанських загальноосвітніх шкіл завітали до Бережанського агротехнічного інституту на День відкритих дверей навчального закладу. Школярів ознайомили зі історією, науковою діяльністю та спеціальностями, які можна отримати, у даному навчальному закладі.

Про систему підготовки фахівців у навчальному закладі розповіла Степанія Білик, перший заступник директора, кандидат технічних наук, доцент. З її виступу діти дізналися, що в інституті діє 2 факультети. Функціонують 12 кафедр, які є центрами навчально-методичної та наукової роботи. Кабінети і лабораторії обладнано сучасним обладнанням. Викладачі використовують передові технології навчання, що дозволяє забезпечити високу якість підготовки фахівців.

Разом з науковцями НУБІП України в інституті ведуться наукові дослідження. Щорічно в інституті проводяться науково-практичні студентські конференції. Постійно ведеться робота з організації стажування студентів за кордоном. Студенти набувають практичні навики у фермерів Швейцарі, Австрії, Канади, США, Голландії. Художньо-естетичні надбання та смаки студенти мають змогу реалізувати, відвідуючи художні гуртки. В інституті займається аматорський хор, духовий оркестр, танцювальний та вокальні колективи. Любителі спорту мають можливість відвідувати спортивні секції, в інституті їх аж десять. Пріоритетними є секції футболу, тенісу, волейболу, легкої атлетики.

 Далі для школярів було проведено екскурсію навчальним закладом, діти відвідали лекційні аудиторії, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотеку, читальний зал.

Захід можна вважати вдалим, оскільки усі діти ділились лише позитивними враженнями, а чимало з них вирішили після школи продовжити навчання у Бережанському агротехнічному інституті.

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема