Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДень відкритих дверей Бережанського районного центру зайнятості для учнів Бережанської школи-інтернат

 

26 вересня 2017 року проведено День відкритих дверей Бережанського районного центру зайнятості для учнів випускних класів Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення трудового навчання.

Провідний спеціаліст з профорієнтації Мар’яна Лях провела пізнавальну екскурсію для учнів та розповіла дітям про послуги, які служба зайнятості пропонує учнівській молоді. «Вибір професії - складне і відповідальне завдання. Правильна відповідь на питання "Ким бути?” допоможе Вам знайти свій професійний шлях, мати задоволення від праці та приносити користь людям і країні, в якій Ви живете. Обирайте професію свідомо з урахуванням своїх можливостей та професійних інтересів. У центрі зайнятості завжди раді допомогти Вам обрати  професію, яка б відповідала вашим нахилам та здібностям», - повідомила профорієнтатор.

Школярі мали можливість спостерігати, як ведеться пошук роботи, а також поспілкуватись з усіма працівниками центру зайнятості, що розповіли школярам про свою ділянку роботи.

Наприкінці заходу діти отримали тематичні буклети та листівки, а організатори заходу - щирі слова подяки від дітей.
 

Анонси подій

Актуальна тема