Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну«Професії майбутнього».

 

21 вересня 2017 року з метою ознайомлення учнів з сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості провела профорієнтаційний захід для старшокласників Бережанської обласної комунальної  загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення трудового навчання  «Професії майбутнього».

«Одним з найважливіших рішень людини в її житті є вибір виду професійної діяльності. Від цього залежатиме реалізація Ваших прагнень та бажань. Найкраще, коли обрана професія враховуватиме Ваші інтереси, нахили  здібності», - сказала профорієнтатор Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях.

Під час заходу із старшокласниками проведено профорієнтаційні ігри для розширення уявлення про світ професій та їх особливості. Окрім цього школярів було поінформовано про послуги служби зайнятості, ознайомлено з актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі та перспективами працевлаштування після навчання.

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема