Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрофорієнтаційний урок (семінар) для учнів Бережанської державної гімназії

 

 

20 вересня 2017 року фахівцем Бережанського районного центру зайнятості організовано профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 8 класу Бережанської державної української гімназії ім. Б. Лепкого.

Метою заходу було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, а також популяризація робітничих професій та професій майбутнього.

«В наш час молодь керується престижністю професії, а наскільки обраний фах затребуваний роботодавцями – в розрахунок не приймається. Саме тому служба зайнятості розширює уявлення випускників шкіл щодо робітничих професій, які є досить актуальними та потрібними», - сказала профорієнтатор Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях.

Захід проходив весело і жваво, діти дізнались про світ професій, активно приймали участь у вікторинах, розгадували кросворди та загадки. Молодь ознайомилася з послугами служби зайнятості та актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі, перспективами працевлаштування після навчання.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Фахівець центру зайнятості відчув потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.

 

   

 
 

Анонси подій

Актуальна тема