Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ БЕРЕЖАНСЬКИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ


Одним з напрямів активної політики зайнятості, яку проводить служба зайнятості, є професійне навчання безробітних за професіями і спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці. Безробітним, що звертаються до центру зайнятості пропонується пройти професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, згідно з потребами роботодавців.
З початку цього року професійне навчання за сприяння Бережанського районного центру зайнятості проходили 106 безробітних. Завершили навчання 88 осіб, які впродовж місяця після завершення навчання працевлаштовані на замовлення роботодавців.
Профнавчання та стажування безробітних організовувалось за 30 професіями і напрямами. Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних організовувалось у Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та торгівлі та Тернопільському обласному навчально-курсовому центрі. Одна безробітна навчалася на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України де здобула професію продавця непродовольчих товарів.
 

Анонси подій

Актуальна тема