Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБезробітні бережанщини поглиблювали знання з питань зайнятості

 

11 липня 2017 року в приміщенні Бережанського районного центру зайнятості проведено семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Антоніна       Бевсюк ознайомила безробітних із: ринковими відносинами у сфері праці; попитом і пропозицією робочої сили в регіоні; поняттям «підходяща робота», «страховий стаж», «застрахована особа»; державними гарантіями окремих категорій громадян; умовами надання статусу безробітного; правами та обов’язками безробітних; матеріальним забезпеченням у випадку безробіття; соціальними послугами ДСЗ та їх перевагами в період пошуку роботи.

Провідний фахівець з питань зайнятості Любов Корнак розкрила основні вимоги ЗУ «Про зайнятість населення» та ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», а також інші нормативно-правових акти, якими у своїй роботі керується служба зайнятості.

Учасники семінару мали змогу поглибити свої знання із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону, що обов’язково знадобиться при вирішенні актуальних для них питань.
 

Анонси подій

Актуальна тема