Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну23 червня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Живи ощадливо та в комфорті». До участі у засіданні клубу працівники районного центру зайнятості запросили Галину Урдейчук - завідуючу сектором прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Бережанської РДА .

Галина Урдейчук розкрила  поняття субсидії.  Вона наголосила, що це  адресна безготівкова допомога сім’ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг; наголосила на основних змінах до постанови «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» та розповіла про основні причини відмови у призначенні субсидії.

Учасниці семінару залишились задоволеними проведеним заходом, оскільки мали змогу поглибити свої знання у сфері соціальної допомоги. Вони отримали інформацію що обов’язково знадобиться при вирішенні актуальних для них питань.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема