Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну                                       «Трансмісивні інфекції».

 

 

         Заходи боротьби з комарами: Відповідне санітарне утримання та благоустрій територій населених пунктів, придорожніх канав, водопровідних колонок та колодязів з метою недопущення утворення дрібних водоймищ із стоячою водою – місць виплоду малярійних комарів (вирівнювання місцевості з високим рівнем стояння дренажних вод, ліквідації застійних, господарсько-непотрібних водоймищ, калюж, дренаж болотної місцевості тощо).

         На водних об’єктах: Проведення благоустрою водних об’єктів (впорядкування, очистка від водоростей, гілля дерев та побутового сміття, ін.). При вирішенні питань по благоустрою водних об’єктів потрібно враховувати те, що задовільним санітарно-технічний стан постійних водойм вважають тоді, коли його мілководна частина (від 0 до 0,8 м), яка не заросла рослинністю, складає не більше 10-15%.

    - Утримування в належному санітарному стані прибережних захисних смуг, при площі водного плеса менше 3 га – 25 м, більше 3 га – 50 м. Проведення днопоглиблення водоймищ. Глибина води у водоймах впродовж весняно-літнього періоду повинна бути не менше 1,5м, а у їх прибережній зоні – не менше 1,0м.

    - Створення несприятливих умови для виплоду личинок комарів шляхом періодичних малих скидів води на 0,3-0,4 м. Здійснення ремонту гідроспоруд (дамб, шлюзів, водонапускних каналів, ін), проведення періодичних розчисток дренажних, колекторно-скидових сіток, ін. Підсипання (для вирівнювання місцевості) ділянок територій, де тривалий час утримуються ґрунтові і атмосферні води.

    - Викіс рослинності при заростанні водного дзеркала водойм та навколо водних об’єктів. Ліквідація мікроводойм, що утворилися від розливу водотоків (річок, каналів, ін.). Недопущення забруднення водойм каналізаційними та стічними водами. Проведення дезінсекційних заходів.

         У підвальних приміщенннях: Проведення дезінсекційних заходів в приміщен-нях та сміттєкамерах. Відвод ливневих та талих вод. Засітчення вентиляційних отво-рів, вікон. Недопущення води, скупчення сміття, нечистот, невпорядкованого складу-вання господарських речей і ін. Негайна ліквідація аварій, забруднення комунікацій, відкачка води з підлоги підвалу, з приямків на вводі та виводі комунікацій у найбли-жчі каналізаційні колодязі. Утримання в належному стані відмостків та дворових водостоків з метою запобігання попадання у підвали дощових і талих вод. Ліквідація тимчасових мікроводойм на прибудинкових територіях, при необхідності – їх дренаж.

 

 

Бережанська міськрайонне лабораторне відділення                                 

 

 

                           
 

Анонси подій

Актуальна тема