Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26,05.2017 «Секрети ресторанного бізнесу»


 «Секрети ресторанного бізнесу»

 

Той, хто керує ресторанним бізнесом – людина творча, яка вміє здивувати, зацікавити, залучити відвідувачів в ресторан. Не випадково досвідчені ресторатори порівнюють свої заклади з театром, себе з режисерами,  а відвідувачів з акторами.

Так, 26 травня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Секрети ресторанного бізнесу». До участі у засіданні клубу працівники районного центру зайнятості запросили адміністратора ресторану «Східний» Анну Колісник.

Анна Колісник розкрила 5 ефективних прийомів, які допомагають знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта: швидкий сервіс (відвідувачі ресторанів не люблять чекати!); впізнавайте ваших гостей (гості ресторанів люблять себе індивідуалізовувати); надійна опора (гості повинні бути впевнені, що можуть на вас покластися); маленькі знаки уваги (усі люблять маленькі сюрпризи); живий організм (Чи буде ваш сервіс завжди бездоганний? Напевно, всяке буває і гості це зрозуміють). Наголосила на стандартах обслуговування, системи мотивації працівників, оформленні залу та фуршетних столів тощо.

Учасниці семінару мали змогу переглянути фотографії декорування залу та фуршетних столів, ознайомитись із меню ресторану «Східний» та при першій нагоді стати клієнтом даного закладу.
 

Анонси подій

Актуальна тема