Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

 

«Урок реального трудового життя» з учнями Бережанської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №3

 

23 травня 2017 року провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях спільно з завідувачем методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Галиною Ткачик провели профорієнтаційну роботу з учнями Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 у форматі «Урок реального трудового життя». Мета заходу – підвищення рівня мотивації молоді до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці

Захід проходив весело і жваво, діти дізнались про професії, що будуть актуальними на ринку праці у найближчому майбутньому. Пройшли психодіагностичне обстеження за допомогою якого дізналися про свої схильності до тієї чи іншої професії, а також переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, щоб зорієнтуватись у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?».

Не менш важливим питанням було інформування учасників заходу (школярів, вчителів) про проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії з профорієнтації випускників шкіл, що допоможе старшокласникам визначитись із найбільш підходящою для них професією.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Фахівці центру зайнятості відчули потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема