Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну«Урок реального трудового життя».

  

З метою мотивації молоді до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці 17 травня 2017 року провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях спільно з завідувачем методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Галиною Ткачик провели профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у форматі «Урок реального трудового життя».

Під час заходу учням звернули увагу на професії, що будуть актуальними на ринку праці у найближчому майбутньому. Діти мали змогу пройти психодіагностичне обстеження за допомогою якого дізналися про свої схильності до тієї чи іншої професії, а також переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, щоб зорієнтуватись у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?».

Окрім цього учасників заходу (школярів, вчителів) було поінформовано про проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії з профорієнтації випускників шкіл, що допоможе старшокласникам визначитись із найбільш підходящою для них професією.

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема