Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПрофінформаційний груповий захід для старшокласників

Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

 

15 травня 2017 року провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях спільно з завідувачем методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Галиною Ткачик провели профінформаційний груповий захід для старшокласників Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. 

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було усвідомлення важливості вибору професії відповідно до власних інтересів, можливостей та потреб ринку праці. Діти мали змогу пройти психодіагностичне обстеження за допомогою якого дізналися про свої схильності до тієї чи іншої професії, переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, щоб зорієнтуватись у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?», а також  прийняли участь у вправі «День із життя» для збагачення уявлення про світ професій і їх особливості.

Окрім цього школярів було поінформовано про послуги служби зайнятості, ознайомлено з актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі та перспективами працевлаштування після навчання.
 

Анонси подій

Актуальна тема