Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

26.04.2017 «Твоє професійне майбутнє»


«Твоє професійне майбутнє»

26 квітня 2017 року фахівці Бережанського районного центру зайнятості організували  профорієнтаційний захід для учнів Бережанської обласної комунальної  загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення трудового навчання  «Твоє професійне майбутнє».

Народна мудрість стверджує: «Немає не талановитих людей, а є ті, які займаються не своїм ділом». Вибір професії – крок не менш відповідальний, ніж вибір навчального закладу, в якому доведеться навчатися, - висловилась фахівець центру зайнятості Мар’яна Лях. - Від того, наскільки вдало зроблено вибір професії, залежить багато чого – стрімка кар’єра, робота за фахом або новий вибір професії і пошук себе в нових галузях».

Під час профорієнтаційного заходу спеціаліст районного центру зайнятості інформувала старшокласників про послуги служби зайнятості для молоді. Учні мали можливість переглянути анімаційні відеоролики щоб зорієнтуватись у безмежному світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?».

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Фахівці центру зайнятості відчули потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема