Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну«Служба у Національній поліції – жіноча справа»

21 квітня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Служба у Національній поліції – жіноча справа». До участі у засіданні клубу працівники районного центру зайнятості запросили начальника сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області капітана поліції Галину Баклакову та начальника сектору інформаційної підтримки Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області старшого лейтенанта поліції Наталію Іванів.

«Жінки почали працювати в поліції трохи більше ніж сто років тому. За цей час вони проявили себе як кваліфіковані співробітники, які не гірше за чоловіків захищають правопорядок. Жінка в поліції, це високваліфікований співробітник, який вміло веде діловодство, тримає порядок на робочому місці, знайде підхід до громадян, які порушують закон, а також порадить і зрозуміє колегу» - наголосила Галина Баклакова. Наталія Іванів розповіла про вакансії в Національній поліції,  основні умови вступу, заробітну плату, графік роботи, перспективи кар’єрного росту тощо.

Учасниці семінару залишились задоволеними проведеним заходом, оскільки зрозуміли що жінка в Національній поліції, це не тільки окраса особового складу, а й праця на рівні із чоловіками.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема