Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуУправління соціального захисту населення повідомляє,  що постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017р. № 110 внесено зміни до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187.

Відтепер особами, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення для забезпечення санаторно-курортним лікуванням після закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

Водночас нагадуємо, що наказом Мінсоцполітики України від 09.03.2016р. № 226, який набув чинності з 01.01.2016 року встановлено середню вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування у розмірі 400 грн.

Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки виплачується інвалідам загального захворювання, якщо вони протягом трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно - курортної установи (не рахуючи року, коли інвалід звернувся за нею) та інвалідам Великої Вітчизняної війни, якщо вони протягом двох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортної установи .

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою:

 м. Бережани, вул. Шевченка, 13 (кабінет №14).

 

Начальник управління

соціального захисту населення                                                               І.В.СОЛОМКО
 

Анонси подій

Актуальна тема