Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗ метою формування професійної спрямованості учнівської молоді провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості провела профорієнтаційний урок для старшокласників Курянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  на тему: «На порозі дорослого життя».

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен .

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів. Діти дізналися про сучасні методики, за допомогою яких можна дізнатися про свої схильності до тієї чи іншої професії.

 Також старшокласники обговорювали формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА» та типові помилки при виборі професії. Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

Окрім цього школярів було поінформовано про послуги служби зайнятості, ознайомлено з актуальними професіями на ринку праці у Бережанському районі та перспективами працевлаштування після навчання.
 

Анонси подій

Актуальна тема