Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗасідання жіночого клубу «Берегиня», «Як важливо бути мамою "»

24 березня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Як важливо бути мамою».До участі у засіданні клубу працівники районного центру зайнятості запросили начальника Служби у справах дітей Бережанської районної державної адміністрації Світлану Звіришин, яка розповіла про форми влаштування дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; утримання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та виконання покладених на них обов’язків; встановлення і припинення опікb, піклування тощо.

Спілкування відбувалося у формі діалогу. Безробітні жінки цікавились вирішенням спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини під час розлучення батьків; позбавлення та поновлення батьківських прав, а також іншими питаннями, які пов’язані із вихованням дітей.

На завершення начальник Служби у справах дітей Бережанської районної державної адміністрації Світлана Звіришин застерегла матерів щодо виявлення небезпечних груп у соцмережах, в яких дітей доводять до самогубства, однією з яких є «Синій кит».
 

Анонси подій

Актуальна тема