Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

23.03.2017 Міні-ярмарок вакансій


 

23 березня у Бережанському районному центрі зайнятості проведено Міні-ярмарок вакансій.Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Галина Лехняк представила учасникам заходу інформацію про активні програми сприяння зайнятості, надала інформацію щодо вакансій на ринку праці.

Начальник сектору інформаційної підтримки - старший лейтенант поліції Наталія Іванів та старший дільничний - офіцер поліції Ірина Голод ознайомили присутніх про набір в Національну поліцію на посади поліцейських роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль»: основні службові обов’язки, вимоги до кандидатів; необхідні якості та навички; заробітна плата; перспективи кар’єрного росту.

Начальник групи з добору в Тернопільській області до Державної прикордонної служби України – молодший лейтенант Тарас Яруш поінформував про: завдання Державної прикордонної служби, вимоги до кандидатів на війську службу за контрактом; державні гарантії для військовослужбовців за контрактом; посади на які проводиться зарахування. Презентував пілотний проект «Нове обличчя кордону».

По завершення семінару директор районного центру зайнятості Богдан Дубінський зазначив, що контрактна служба – це один із видів легального працевлаштування в нашій країні,  яка забезпечує гідну працю із справедливими доходами та перспективою розвитку.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема