Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну«На порозі дорослого життя».

З метою формування професійної спрямованості учнівської молоді фахівці Бережанського районного центру зайнятості провели акцію «Випускник»  для учнів  Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення трудового навчання на тему «На порозі дорослого життя».

Серед завдань, що реалізовувалися під час заходу, було надання допомоги у професійному самовизначенні молоді, формування усвідомленого підходу до вибору професії і відповідальності за власне майбутнє, популяризація робітничих професій, а також визначення типу професійної сфери, в якій міг би реалізувати себе кожен .

Не менш важливим питанням було інформування дітей про актуальні професії сучасного ринку праці, про вимоги, які висуває кожна з них до людини та розповідь про розповсюджені помилки, які виникають при виборі професії.

Особлива увага приділялася вибору професії, адже це питання є досить актуальним для учнів старших класів. Діти мали змогу переглянути розважально-освітній серіал «Пошуку роботи» - Як знайти своє покликання. Дізналися про сучасні методики, за допомогою яких можна дізнатися про свої схильності до тієї чи іншої професії.

Можна впевнено стверджувати, що проведений захід стане в нагоді при виборі майбутньої професії. Фахівці центру зайнятості відчули потрібність у проведенні таких заходів, адже щирі обличчя дітей світилися вдячністю, а це - найголовніший результат.
 

Анонси подій

Актуальна тема