Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.02.2017 Проведено профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 9 класу Бережанської .державної української гімназії ім. Б. Лепкого


22.02.2017 року Бережанському районному центрі зайнятості проведено профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 9 класу Бережанської .державної української гімназії ім. Б. Лепкого.

Провідний спеціаліст з профорієнтації Мар’яна Лях провела пізнавальну екскурсію для учнів та розповіла дітям про послуги, які служба зайнятості пропонує учнівській молоді. ”Вибір професії - складне і відповідальне завдання. Правильна відповідь на питання ”Ким бути?” допоможе Вам знайти свій професійний шлях, мати задоволення від праці та приносити користь людям і країні, в якій Ви живете. Обирайте професію свідомо з урахуванням своїх можливостей та професійних інтересів. У центрі зайнятості завжди раді допомогти Вам обрати  професію, яка б відповідала вашим нахилам та здібностям , - повідомила профінформатор.

Школярі ознайомилися з інформацією про світ професій, отримали інформацію щодо попиту професій на ринку праці, переглянули папки з описом професій та інші інформаційні матеріали, запропоновані школярам. Багато учнів пройшли тестування, щоб визначити свої професійні здібності.

Школярі мали можливість спостерігати, як ведеться пошук роботи, а також поспілкуватись з усіма працівниками центру зайнятості, що розповіли школярам про свою ділянку роботи.

Наприкінці заходу діти отримали тематичні буклети та листівки, а організатори заходу - щирі слова подяки від дітей.

    

 
 

Анонси подій

Актуальна тема