Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

21.02.2017 Інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.


Інформаційнийсемінарз орієнтації на службу в Збройних Силах України.

21 лютого у Бережанському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Галина Лехняк представила учасникам заходу інформацію про активні програми сприяння зайнятості, надала інформацію щодо вакансій на ринку праці, відмітила, що служба за контрактом є не тільки почесний обов’язок, але й високооплачувана праця на благо вітчизни і своєї родини.

Заступник начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла Тернопільського обласного військового комісаріату Анатолій Наріжний ознайомив присутніх на семінарі безробітних чоловіків про перспективи служби за контрактом, соціальні умови, оплату праці, кар’єрний ріст, потребу військових частин у спеціальностях для проходження служби за контрактом. А також порядком відбору громадян на військову службу до ЗСУ за контрактом та умовами проходження служби, вимогами до претендентів на військову службу, процедурою відбору громадян, умовами проходження військової служби за контрактом тощо.

По завершення семінару відбулася робоча зустріч директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука, директора Бережанського районного центру зайнятості Богдана Дубінського та заступника начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла Тернопільського обласного військового комісаріату Анатоля Наріжного для обговорення подальшої співпраці військового комісаріату з центром зайнятості, та умовами організації спільних заходів.
 

Анонси подій

Актуальна тема