Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗВІТ

З КУБКУ БЕРЕЖАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ

 ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КЛУБ РИБАЛОК» З ЛОВУ РИБИ МОРМИШКОЮ З КРИГИ

Перший тиждень не приніс ні одної зареєстрованої команди, ми почали переживати , а чи взагалі поведуться перші змагання «Клубу Рибалок» серед рибаків ходило багато розмов типу «я не спортсмен, а простий рибалка», «вік в мене вже не той» ітд. , але після реєстрації першої команди «Короп» (Бевх В. Сухарський В.) як говорять в народі «Лід рушився» і за короткий період часу ми мали зареєстровано 16 команд.

Почали збирати інформацію по Озеру від рибалок де краще клює риба яка товщина льоду, щоб визначити майбутню зону змагань.
Чотири тижні ми займалися організаційними питаннями , і ось настав день проведення змагань, о 5.00 ранку ми прибули на місце проведення змагань легкий «мандраж » так як у змаганнях участь приймали, а організаторами ще не були обговорили з суддями вкотре правила ловлі. Близько 6 год почали прибувати учасники змагань.
На 7.00 було зареєстровано 16 команд ( 32 учасники), розпочали з подяки хлопцям котрі захищають нашу батьківщину завдяки яким ми змогли провести наші змагання підняття прапора, заспівали гімн .
7.50 СТАРТ.

З нашого боку як організаторів змагань було приємно спостерігати за учасниками так як кожен учасник мав свою тактику ловлі риби переживав спостерігав за іншими хто де і скільки наловив риби та хто зловив найбільшу рибу, чотири години відведеного часу для проведення змагання промайнули дуже швидко , суддями не було зафіксовано жодного порушення.
11.50 ФІНІШ судді зібрали весь улов учасників для зважування.
Коли ми прийшли на місце зважування побачили велику кількість жителів нашого чудового міста Бережани котрі прийшли по вболівати за учасників чим були ПРИЄМНО ЗДИВОВАНІ ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ !!!
12.00 зважування улову всіх команд .
12.30 – 13.30 оголошення результатів та нагородження переможців.

В особистому заліку місця розподілились наступним чином :
І місце - Лесик Олег
ІІ місце – Лотоцький Ігор
ІІІ місце – Прийма Петро

Командний залік :
І місце – команда «Гачок» м. Бережани
ІІ місце – команда «БАЛАНСІР» м. Бережани
ІІІ місце – команда «FISHERMAN» м. Козова

Велика подяка усім хто долучається до наших заходів в благоустрою нашого Бережанського ставу - РАЗОМ МИ СИЛА.

СЛАВА УКРАЇНІ !
 

Анонси подій

Актуальна тема