Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну Засідання жіночого клубу «Берегиня» під гаслом

«Я знаю як захистити свої права»

 

20 січня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» під гаслом «Я знаю як захистити свої права». До участі у засіданні клубу працівники районного центру зайнятості запросили головного спеціаліста Бережанського бюро правової допомоги Оксану Покиньбороду, яка розповіла про безоплатну вторинну правову допомогу для соціально-уразливої категорії населення; куди звертатись для отримання безоплатної вторинної правової допомоги; які правові послуги можна отримати в центрі правої допомоги тощо.

Спілкування відбувалося у формі діалогу. Безробітні жінки цікавились в яких ситуаціях можна звернутись, які документи потрібно для звернення до центру правової допомоги, фактичну адресу та контакти центру правової допомоги. Також мова йшла про конституційні та трудові права жінок, де Оксана Покиньборода розповіла ситуації із власного професійного досвіду.

Учасниці семінару залишились задоволеними проведеним заходом, оскільки мали змогу поглибити свої знання у сфері правової допомоги, вони отримали інформацію що обов’язково знадобиться при вирішенні актуальних для них питань. 
 

Анонси подій

Актуальна тема