Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНаради за участю заступника голови РДА , сільських голів, соціальних партнерів

та представників ринкоутворюючих підприємств Бережанського району

 

Бережанський районний центр зайнятості інформує про те, що 17 січня  2017 року в Бережанській районній державній адміністрації та центрі зайнятості відбулися наради за участю заступника голови РДА , сільських голів, соціальних партнерів та представників ринкоутворюючих підприємств Бережанського району.  

Богдан Дубінський  наголосив,  що Служба зайнятості протягом 2016 року системно впроваджувала організаційні зміни та нові підходи до обслуговування клієнтів.

У минулому році Служба запровадила новий регламент обслуговування клієнтів центру зайнятості. Це дозволило скоротити середню тривалість пошуку роботи для населення майже на цілий тиждень. А також збільшити кількість осіб, які отримали робочі місця ще до набуття ними статусу безробітного.

Особливо акцентував увагу на нових формах роботи, які були впроваджені у дiяльність Служби, а саме:

* кожен шукач роботи отримав можливість дистанційного навчання та навчання онлайн за допомогою освітнього проекту Prometheus;

* претенденти на нові робочі місця отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову;

* для стимулювання розвитку підприємництва спільно із міжнародними організаціями ДСЗ розробило та впроваджує проект краудфандингової платформи, яка дозволяє майбутнім підприємцям проходити навчання та отримувати кошти на відкриття власної справи;

* запроваджені у роботу відеорезюме, онлайн-співбесіди та відеорев’ю вакансій, які полегшили процес пошуку роботи для людей, що проживають поблизу зони проведення АТО.

Крім того, на початку року почав діяти новий портал ДСЗ, який дозволить користувачам отримувати частину послуг Служби дистанційно.

Галина Лехняк ознайомила  присутніх з результатами проведеної роботи за 2016 рік.

Фахівець з питань зайнятості 1 категорії відділу взаємодії з роботодавцями Віта Попович  повідомила про нову форму самопрезентації роботодавців - відеовакансії . Роботодавці можуть безкоштовно представити діяльність свого підприємства, вільні робочі місця та озвучити вимоги до кандидатів, а шукачі роботи мають можливість побачити та оцінити потенційного роботодавця, ознайомитись наглядно з робочим місцем та обов’язками.  Відеовакансії можуть бути представлені у вигляді відеороликів, слайдів або фотографій(презентація .

Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг з виконання функцій профнавчання Люба Корнак ознайомила з професійним навчанням безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця. Таке навчання організовується державною службою зайнятості у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безпосередньо на виробництві.

Під час наради обговорено проблемні питання щодо легалізації зайнятості населення в районі,  зацікавленості роботодавців в співпраці з центром зайнятості.

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема