Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

«Легальна зайнятість – гарантія гідної пенсії».

 

12 січня 2017 року в приміщенні Бережанського районного центру зайнятості проведено семінар для безробітних «Легальна зайнятість – гарантія гідної пенсії».

Даний захід проведено спільно з заступником начальника Пенсійного фонду України Бережанського району Любою Семенова. До безробітних доведена інформація про систему соціального страхування на Україні, про нововведення в пенсійному законодавстві України. Громадянам передпенсійного віку надана інформація про порядок звернення до Пенсійного фонду та порядок подання документів для оформлення та нарахування пенсій.

Директор районного центру зайнятості Богдан Дубінський зазначив, що реалії сьогодення свідчать, що про пенсію слід думати замолоду, тому в процесі пошуку роботи та подальшого працевлаштування - важливим є забезпечення гідної праці із справедливими доходами, застеріг безробітних від «тіньової» заробітної плати (так званої зарплати в конвертах), вказав на її наслідки, адже ця проблема стосується не лише конкретної особи, але і є носієм суспільної небезпеки для суспільства загалом.

Присутні брали активну участь в обговоренні питань працевлаштування та майбутнього пенсійного забезпечення.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема