Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗасідання жіночого клубу «Берегиня» 

16грудня у Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему «Виготовлення ялинкових прикрас в домашніх умовах». На зустріч до жінок завітала майстриня із виготовлення виробів з полімерної глини Ірина Панашій.

«Творча робота, не дивлячись на складність є чудовою і піднесеною працею» - так пояснює Ірина свою прихильність до мистецтва й вправно демонструє свої вироби безробітним. Вироблення прикрас з полімерної глини – це особливе захоплення майстрині, але як вона стверджує не останнє, у її планах на майбутнє є ще нереалізовані бажання.

Ірина поділилась секретами виготовлення виробів з полімерної глини. Найцікавіше, як вона стверджує, що зліпити – половина справи. Головне -  вправно той виріб приготувати у пічці. Щоб глина стала твердою пластмасою, її необхідно піддати термічній обробці. Під якою температурою запікати Ірина навчалась самотужки, методом спроб та помилок. Проте, як стверджує майстриня, пічка яка їй дісталась у спадок від бабусі, творить з її виробів – дива.

« Робота з глини забирає багато часу, інколи потрібно працювати цілу ніч. Зазвичай намагаюсь зробити одразу все, що задумала. Для мене це наче заспокійливе». – стверджує Ірина.

Також, на завершення, Ірина презентувала присутнім міні-виставку своїх готових виробів, де учасниці клубу мали змогу придбати вироби, які їм припали до душі.

 

Лях М.А.
 

Анонси подій

Актуальна тема