Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну Правова вікторина

12 грудня 2016 року Бережанський районний центр зайнятості спільно з Бережанським бюро правової допомоги організували правову вікторину на тему: «Права неповнолітніх у трудових правовідносинах».

Головний спеціаліст Бережанського бюро правової допомоги Оксана Покиньборода поінформувала учнів про порядок застосування праці дітей, що визначається Кодексом законів про працю України, зокрема, главою ХІІІ «Праця молоді»: умови прийняття на роботу неповнолітніх, обмеження щодо застосування праці неповнолітніх, пільги та гарантії їх робочого часу, заробітної плати та надання відпусток, підстави та порядок звільнення.

Провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Мар’яна Лях ознайомила учасників заходу з послугами служби зайнятості, стан ринку праці регіону та про актуальні професії на ринку праці за барометром професій.

Після отриманої інформації про права неповнолітніх, кожен із присутніх учнів, мав змогу взяти участь у командній правовій вікторині, яка виявила уважність дітей щодо знання своїх прав. 
 

Анонси подій

Актуальна тема