Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСемінар для безробітних «Офіційне працевлаштування - мій захист»

08 грудня 2016 року в приміщенні Бережанського районного центру зайнятості проведено семінар для безробітних «Офіційне працевлаштування - мій захист».

Даний захід проведено в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права та на виконання Меморандуму про співпрацю. Бережанський районний центр зайнятості та Бережанське бюро правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги об'єднали свої зусилля з метою забезпечення громадян до вільного доступу з безоплатної правової допомоги.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бережанського центру зайнятості Галина Тимошенко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бережанського центру зайнятості Любов Корнак зазначила, що в процесі пошуку роботи та подальшого працевлаштування - важливим є забезпечення гідної праці із справедливими доходами, безпекою на робочому місці, перспективою кар’єрного росту. Застерегла безробітних від «тіньової» заробітної плати (так званої зарплати в конвертах), вказала на її наслідки.

Керівник Бережанського бюро правової допомоги Петро Процик повідомив, що у мешканців Бережанщини є можливість звернутися в разі потреби за наданням консультацій з правових питань до Бережанського бюро правової допомоги. Розповів що таке безоплатна вторинна правова допомога, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу, куди звертатися для отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Також Керівник Бережанського бюро правової допомоги застеріг безробітних від неофіційного працевлаштування, розповівши про шляхи обману роботодавцями працівників без належного оформлення трудових відносин. Він наголосив, що легальна зайнятість - запорука соціального захисту у випадку тимчасової втрати працездатності, гарант нарахування гідної пенсії.

Учасники семінару обмінялися думками, одержали відповіді та поставлені запитання.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема