Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

18.11.2016 День відкритих дверей навчального закладу


День відкритих дверей навчального закладу

18 листопада у приміщенні Бережанського агротехнічного коледжу відбувся День відкритих дверей навчального закладу для учнів 9 класів Бережанських загальноосвітніх шкіл. Школярі відвідали Бережанський агротехнічний коледж, щоб ознайомитись зі спеціальностями, які можна отримати, у даному навчальному закладі. З історією та специфікою навчального закладу школярів ознайомила директор, кандидат філологічних наук, доцент Світлана Пилипишин.

З відеопрезентації, школярі дізналися, що в навчальному закладі можна здобути неповну вищу освіту з наступних спеціальностей: економіка; облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; екологія; комп’ютерна інженерія; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; садово-паркове господарство; агроінженерія; автомобільний транспорт. Окрім розповідей, усі мали змогу переконатися, що студенти коледжу – здібні, розумні, творчо обдаровані діти. Для школярів співали та танцювали лауреати і переможці обласних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, а також читали студентський гумор. В кінці зустрічі, яка проходила в конференц залі коледжу, школярі отримали інформаційний випуск газети «Бережінфо» та інформаційний буклет із запрошення на навчання.

Далі для школярів було проведено екскурсію навчальним закладом, діти відвідали лекційні аудиторії, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотеку, читальний зал, кафе.

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема